Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Fül- vagy fejhallgatót szeretn...

Fül- vagy fejhallgatót szeretnénk venni, mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Kérlek indokoljátok a választ. Konkrét típusokat is írhattok. Ajándékba szeretném venni, így adja magát a dolog, hogy nem szeretnék, hogy nem szeretném "megsérteni" az illetőt valami vacakkal. Minél olcsóbban szeretnék minél jobbat, a jó anyaghasználat nagy előny.

2016. nov. 30. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:

A Superlux és Takstar ár/érték aránya kiváló. Vagy ott a Beyerdynamic DT-235.

Konkrét típushoz tudni kellene, mivel és hogy használná a gazdája (otthon, útközben, telefonnal, PC-vel, metál zene, mulatós stb.)

2016. dec. 1. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Superlux HD681 EVO.

Messze a legjobb fejhallgató 10ezer forintig, szerintem.

De a többi Superlux fejessel sem tévedhetsz, és a Takstarok is nagyon jók ahogy az előző írta.

2016. dec. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. Otthon hasznalná főként a célszemély rock és metál hallgatásra. Még nem vette semmit, továbbra is örömmel fogadom a válaszokat.
2016. dec. 1. 21:10
 4/7 anonim ***** válasza:
A 681 EVO jó lesz arra, amit írtál. A hangja is jó ennyi pénzért és a mellé csomagolt tartozékok (1 és 3m kábel, 6,3 mm-es jack átalakító) is hasznosak.
2016. dec. 2. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Picit többért omnitronic shp-600.

Odaüt a metálra nagyon.

2016. dec. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Rengeteg fejhallgatót kipróbáltam már számtalan volt nekem is, most fogok venni sony xb950bt-t ez szerintem a legjobb fejes a mai zenékhez, nfc-bluetooth, és ha kell kábelt is rakhatsz hozzá, bass-ba az egyik legjobb, ha nagyon a tiszta hangzás a cél, nem zavar a nagy kábel, most levan árazva a ennheiser egyik csúcsfülese a hd 598 mindössze 46ezerért 70 körülről, ezt is nagyon ajánlom mediamarktba belehallgattam, ezt a kettőt ajánlanám.
2016. dec. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket, végül egy Sony XB450-et vettem, mert nagyon jó áron hozzá tudtam jutni. Remélem beválik majd
2016. dec. 10. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!