Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mennyibe kerülne egy 3....

Mennyibe kerülne egy 3. Emeleti szobába bevezettetni a földelést, ill. esetlegesen újta behúzatni a vezetékeket kb?

Figyelt kérdés
Sajnos nincsen földelés egyik konnektorban se. 3 van. Nagyjából mennyibe kerülne egy ilyen mutatvány ?
2016. dec. 1. 23:26
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Akkor Nektek most ez a szakmátok vagy nem,mert Én a saját szakmámban csak tudok valami tó ig mondani,de itt mindenki nagyon mást mond
2016. dec. 2. 20:53
 12/17 anonim ***** válasza:

"Én a saját szakmámban csak tudok valami tó ig mondani,de itt mindenki nagyon mást mond"


Úgy látom veled is csak többen vagyunk.

Én is mondtam tó ig, meg más is mondott tó ig.

Ha te mondasz a szakmádban tó ig, attól másvalaki mondhat tó ig teljesen mást, attól nem kérdőjeleződik meg egyikőtök szakmája sem. Csupán feltettél egy elég általános kérdést, amire nem csak egy válasz lehetséges ebben a formában.

Ha a kérdésed konkrétumokat tartalmazna, akkor más.

2016. dec. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Leírtam elég konkrétan hogy emeleti meg hogy 3 konektor van, ennél konkrétabban ha tudnám akkor Én megcsinálnám már! Úgy látom már ahhoz is szakértőnek kell lenni,hogy feltegyek egy kérdést! Nyilván nem szakmám. Tehát akkor úgy vettem hogy a teljes csere kb 150.000 ft reálisan?
2016. dec. 2. 23:56
 14/17 A kérdező kommentje:
Vagy 1 vezeték 30, 3 vezeték 90 ezer! Mondjuk neh hiszem,hogy 3x annyi a munka.
2016. dec. 3. 00:05
 15/17 anonim ***** válasza:

"Leírtam elég konkrétan hogy emeleti meg hogy 3 konektor van,"

Elhiszem cicám, de az a konnektor lehet 5x5 méteres helyiségben, betonfalban, cserélhetetlen nyomvonalban.

Pl. ezt géppel vágva, védőcsővel falba süllyesztve nem fél óra megcsinálni.

De lehet hogy a 3 konnektorod vezetékét 20 perc alatt áthúzom, ha a nyomvonal kialakítása lehetővé teszi.

Ez a nem mindegy.

Eltérő falazatok, eltérő szerelési technikát igényelnek. És itt nem csak a helyiségben lévő vezetékről van szó, a betáplálás vagy elosztótábla felé se magától megy el a vezeték.

Szóval az árajánlat helyszíni felmérés után realizálódik.

Ha ennek ellenére tovább akarsz elégedetlenkedni, ahhoz megvan minden jogod, csak teljesen fölösleges, a helyzet nem változik meg tőle.

Valamelyest lendítene a dolgon pár helyszíni kép, alaprajz, méretek, egy kibontott konnektor mögötti doboz fotója ahol látszik a vezeték ahogyan a falba megy, stb.

De nem kell, ne adj meg ilyeneket, semmi értelme. Ez már így egy döglött kérdés, aki valamelyest segített volna, elriasztottad a hozzáállásoddal.

2016. dec. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom kineknleszelna.cicája vagy kedvese ha így folytatod,de hagyjuk ennyi információval is simán leírhattad volna már,hogy mettől meddig lenne, ha már így végigvetted a beton új cső stb.
2016. dec. 3. 02:06
 17/17 anonim ***** válasza:
100000Ft kb, 3 eres kábellel.
2016. dec. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!