Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Értesítőket jól megjelenítő...

Értesítőket jól megjelenítő okos karpántot keresek?

Figyelt kérdés

Olyan aktivitás mérő karpántot keresek, ami ezen felül jól csinálja azt, hogy az a telefon értesítéseket megjeleníti. Olyan körülmények között dolgozok hogy macerás mindig elővenni a telefont, így pedig látnám, hogy hívás volt vagy sms vagy viber stb. Nem kell okosóra, kifejezetten elég egy olcsóbb karpánt.

Xiaomi mi Band készüléket sokan ajánlották, azon kívül valami esetleg?


2016. dec. 3. 05:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi band 2 jelzi az smst és a hívást

Fitbit surge kijelzi a hívást, az smst meg is jeleníti elvileg az Alto is

Vibert egyik se tudja

Razer nabu elvileg tudja a egyéb appok értesítéseit is, de azt még nem probáltam

2016. dec. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mi Band a Tools & Mi Band appal bármilyen programról tud értesítést küldeni.

[link]

2016. dec. 6. 16:28
 3/3 anonim ***** válasza:

ios-em van, nincs ilyen app rá, az androidos telefonomon meg extra appok nincsenek, ahonnan értesítés kellene, sőt net se :D, azt telefonálni, meg olvasni használom


Surge-t viszont régen az androidos telómon használtam, de azon csak 4.3 van, az ios-sel jobban kommunikál, de kollégáktól tudom, hogy újabb androidokon teljesen jól megy

2016. dec. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!