Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Genius mousepen i608x digitali...

Genius mousepen i608x digitalizáló tábla vélemény?

Figyelt kérdés
Első rajztáblám lenne, szerintetek kezdésnek milyen?

#tábla #rajz #Genius #Genius MousePen #i608x digitalizáló
2016. dec. 4. 12:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Erről a típusról pontosan nincs véleményem, de a Genius-ok nem valami megbízhatóak nyomásérzékenység terén, ami a rajztábla egyik legizgalmasabb funkciója, hiszen ez adja meg azt a hatást, mintha papírra rajzolnál. Én inkább egy Wacom márkát ajánlanék. Az első táblám Genius Mousepen Tool 8×6 volt, hihetetlenül utáltam, rengeteget szenvedtem vele néha működött a nyomásérzékenység, majd fél óra múlva megint nem. Most már vagy három éve egy Wacom Bamboo büszke tulajdonosa vagyok, és ez a tábla fantasztikus, nagyon a szívemhez nőtt. (Elvileg ez a széria már sajnos nem kapható boltban, de ahogy hallom, mostanában a Wacom Intuos szériája az, ami nagyon befutott.)


És, hogy egy aktuálisabb példát is mondjak, legjobb barátnőm tavaly karácsonyra kapott Genius-t, fél év múlva le is cseréltette Wacomra, mert semmi nyomásérzékenysége sem volt.

2016. dec. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Geniust még nem használtam, csak az előző válaszoló Wacom táblákkal kapcsolatos véleményét tudom megerősíteni.

Amikor keresgéltem a táblákat, a Geniusokról nagyon sok rosszat írtak, főként az említett nyomásérzékelés-problémákat. Aztán kaptam kölcsön egy Wacom Bamboot, nagyon tetszett. Én már Intuost vettem, és nagyon nagyon szeretem. Tökéletesen működik. Nem tudom, a Geniusok milyen árúak, de esetleg érdemes egy picit többet áldozni a Wacomra, ha úgy van (az S táblák már egy középkategóriás telefon áráért megkaphatók).

2016. dec. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Luna1919 válasza:
100%
Egyet értek a fentebbiekel, saját tapasztalat alapján, a nyomásérzekenység nem, müködik semmilyen programnál, az alap programmal pedig más se! (nálam) se Windows 10 en, se 7 en se 8an
2016. dec. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!