Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » SAMSUNG 305T plus monitor...

E.X.E (H.U.N) kérdése:

SAMSUNG 305T plus monitor SOS! Nem enged max felbontásra MIÉRT?

Figyelt kérdés

adott egy SAMSUNG 305T plus monitor ami 2560x1600 felbontású papir forma szerint, de olyan gondom van hogy nem tudom felvenni maxra ez a hülye Win7 1280x800-ra írja az ajánlottat feltudom venni nagyobbra de a monitor felbontása nem változik az az ugyan akkorák az ikonok és a start menü is, de ezst is csak úgy engedi ha szépen fokozatosan veszem fel ha egy mozdulattal felrakom max-ra akkor be sem kapcsol a monitor...

a VGA egy MSIgtx760oc ami papir forma szerint kezeli eszt a felbontást, driver frissitésen túl vagyok, nincs több ötletem ha valakinek van kérem jelezze ! :D előre is köszönöm !!!



2016. dec. 5. 18:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!