Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen szünetmentes elosztót...

Milyen szünetmentes elosztót vegyek?

Figyelt kérdés

Az albérletben a régi vezetékek nem nagyon bírják a terhelést, és a túlfeszültség védő elég gyakran lecsapja az áramot a lakásban. A számítógépet szeretném ettől megvédeni egy szünetmentes elosztóval. Láttam 20ezer forint fölöttieket, amire sajnos most nem telne, de láttam pár olcsóbbat is pl. [link]

Ezeknek az olcsóbb típusoknak van valami kockázata, hátulütője vagy ezek is megfelelnének a célra?



#számítógép #áramszünet #szünetmentes elosztó
2016. dec. 11. 15:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Fogalomzavarban vagy.

Amit belinkeltél az valóban egy elosztó.

Egy szünetmentes táphoz kell kapcsolni, amit szünetmentes váltakozó feszültséget szolgáltat.


Szóval a kapcsolat így néz ki:

230V hálózat -> szünetmentes táp-> szünetmentes elosztó.


Te pedig - sejtésem szerint ezt akarod:


230V hálózat -> általad linkelt Szünetmentes elosztó -> számítógéped


Ez így nem fog működni.

2016. dec. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ja, értem, köszi! Valóban nem voltam tisztában vele, hogy is működik ez a dolog, azért is kérdeztem. De így akkor már világos, hogy nem lehet olcsón megúszni.
2016. dec. 11. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!