Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Youtube borítókép-et szeretnék...

Youtube borítókép-et szeretnék szerkeszteni, matricákkal, effektekkel, úgy hogy a kép minőségéből ne veszítsen! Esetleg valami képszerkesztő? Olyan ami ingyenes és nem bonyolult. Videó indexképek szerkesztésére is alkalmas legyen

Figyelt kérdés

2016. dec. 11. 21:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Amelyik szerkesztő ezeket tudja, az bizony "bonyolult". Meg kell tanulni használni az ilyen szerkesztőket.
2016. dec. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 bimke válasza:

Az InkScape igyenes vektorgrafikus szoftver, és van hozzá szintén ingyenes magyar nyelvű pdf oktatóanyag, amiből egy gyerek is könnyen megérti a dolgot.

Amúgy paint-tel is lég jó dolgokat össze lehet hozni (némi gyakorlás után). Én nagyon sokmindent azzal csinálok. A lényeg, hogy ne túl kis képet csinálj! A munkalap méretét nagyobbra tudod venni a sarkánál fogva, lent mutatja pixelben a méretet. Ehhez érdemes azután igazítani a képen szereplő elemeket. Beillesztett kép átméretezése: jobb egérgomb/átméretezés, az eredeti százalékában tudod begépeléssl megadni.

Mellesleg a méretet nehéz eltalálni, mert a youtube az eszközhöz igazítja a megjelenítést, így tableten, telón pl a képnek csak egy része, a közepe látható. Ezt a borítókép mentésénél elvig mutatja is. Én egy 2048x1536 méretű fotót tettem ki, ami szélességben épp jó volt, magasságban természetesen jól megvágta. Szóval érdemes próbálgatni. Leírásban még nem láttam ideális méretet.

2016. dec. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!