Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Kinéztem magamnak egy időjárás...

Kinéztem magamnak egy időjárás állomást, aminek van külső mérője is. Érdemes ilyenre költeni, mennyire pontosak ezek? Valaki esetleg használ ilyent? NEm bánta meg, hogy megvette?

Figyelt kérdés
[link]

2016. dec. 14. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Mit ertesz pontossagon?


A homersekletet, idot a haztartasi szuksegletekhez kepest jol merik (foleg hogy az ora radios vezerlesu). Az elorejelzes annyira pontos, amennyire a legnyomasvaltozasbol azt elore lehet egyaltalan jelezni.

2016. dec. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Legalább az adatok legyenek pontosak.
2016. dec. 14. 20:47
 3/4 anonim ***** válasza:
41%
Nekem nem ilyen van, de van kettő is a szobámban, az is elég drága volt, szerintem felesleges pénzkidobás, egyáltalán nem pontosak ezek, 1-2 fokot simán tévednek, lassú a frissítési gyakorisága, az enyémben van páratartalom mérő is, na az aztán össze-vissza mutat mindent, párásító mellett is 50%-okat mér, pedig kb. 80-nak kellene lennie, szerintem az analóg megbízhatóbb.
2016. dec. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló van, teljesen jó értéket mutat kintre/bentre, páratartalmat is. Most az, hogy -5 vagy -4.8 fok, szinte mindegy. Vedd meg nyugodtan, de persze olvasd el a használati utasítást. :)
2016. dec. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!