Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A fényképező töltőjét használh...

A fényképező töltőjét használhatom a tablethez?

Figyelt kérdés

Mármint, főleg amiatt félek összedugni, hogy esetleg a csatlakozónak nem ugyanazokon a lábain jön az áram, és elrontja a tabletet.


Mindkét töltő úgy néz ki, hogy van a konnektorba dugható adapter, ebbe kell dugni az USB-s zsinórt.

Mindkettő 5 V, a tableté 1800 mA, a fényképezőé 700 mA. (Ha összedugható, akkor gondolom, ennyivel lassabban tölt.)


2016. dec. 18. 06:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem úgy van, ahogy gondolod. Nem biztos, hogy a gyengéb bírni fogja a nagyobb áramot.
2016. dec. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%

Tabletnek az elektronikájától függ.

1800-700mAh között rengeteg különbség van.

A tablet igényli a gyári 1800mAh-t, ezért akár rossz is kisülhet a dologból ha csak 700mAh-t tud felvenni.

Jobb esetben csak tűzforró lesz az adapter rosszabb esetet meg ne is mondjam..

2016. dec. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Akkor lehetőség kilőve.
2016. dec. 18. 10:23
 4/10 Szirty ***** válasza:
Nem!
2016. dec. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az USB szabványos, tehát ugyanazokon a lábakon "jön az áram".

A legtöbb normális tabletbe, telefonba lehet kisebb töltőáramú töltőt dugni, csak lassabban fog töltődni és nem biztos, hogy teletöltődik.

2016. dec. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A Samsung SM-T550 típusú táblagépemet számtalanszor töltöttem 700 mA-es Samsung telefontöltővel, semmi probléma nem volt vele.
2016. dec. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez a vagy sikerül, vagy nem kategória. A kisebb áramú konstrukcióján múlik hogy bírja-e a nagyobb terhelést.

Valóban esélyes a lassabb töltés, emellett a töltő tönkremenetele is az.

2016. dec. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Munkahelyen akarom főképpen használni és tölteni a tabletet, mert ott nincs vezetékes net, csak nem ártana itthonra is egy töltő.

2016. dec. 18. 13:02
 9/10 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom nem lesz baja, nekem is volt olyan tabletem hogy 2 amperes töltő járt hozzá, de a számítógéppel összekapcsolva is feltölthettem, csak marha lassan.
2016. dec. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"A kisebb áramú konstrukcióján múlik hogy bírja-e a nagyobb terhelést."

Milyen nagyobb terhelést? A tablet elektronikája legfeljebb annyi áramot fog felvenni, amennyit a töltő feszültségcsökkenés nélkül tud szolgáltatni...

2016. dec. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!