Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Monitort lehetséges tv-nek...

Monitort lehetséges tv-nek használni?

Figyelt kérdés
van egy lg full hd-s monitorom és az lenen a kérdésem TV Star T1030 HD USB PVR DVB-T vevő egységet rá lehetne kötni hogy legyen rajta az a 6 adás vagy amennyi lehet és ha igen hogy lehetne megoldani van rajta egy hdmi a monitoron nincs de átalakitóval meglehet-e oldani és a hangot az spdif-vel vagy hogyan válaszokat előre is köszönöm

2016. dec. 18. 22:32
 1/3 anonim ***** válasza:

A képhez:

[link]


[link]


Plusz némi RCA kábel meg egy VGA.


A hanghoz:

[link]


Ebbe bedughatod a PC-s aktív hangszóród. Ha van.

2016. dec. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Na most az lenne a kerdesem hogy van ez a stb egysegem abba a hdmit kivezetem a monitorba egy hdmi vga atalakitoval van kepem oke es a hanghoz mit kell tennem hogy legyen ehhez a tv star cucchoz mit kell vennem hogy legyen hangom kenwood erositot 2x20cm hangszorot szanok hangnak csak ennyit nem tudok meg hogy hangom hogy lesz meg akkor igy a kepet meglehet oldani akkor?
2016. dec. 19. 00:03
 3/3 anonim ***** válasza:

"Na most az lenne a kerdesem hogy van ez a stb egysegem abba a hdmit kivezetem a monitorba"


Nem a HDMI-t.


" egy hdmi vga atalakitoval van kepem"


Me, biztos.


" oke es a hanghoz mit kell tennem hogy legyen ehhez a tv star cucchoz "


Leírtam előbb.


"mit kell vennem hogy legyen hangom kenwood erositot 2x20cm hangszorot szanok hangnak csak ennyit nem tudok"


RCA csatlakozóval megoldható.

2016. dec. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!