Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Processzort tervezek cserélni....

Annoying Master* kérdése:

Processzort tervezek cserélni. Már ki is néztem magamnak egy megfelelőt, de ehhez alaplap cserére van szükségem. Találtam egy megfelelő alanyt, azonban nem tudom, hogy a videó kártyámmal kompatibilis e?

Figyelt kérdés

Kinézett processzor(AMD A8 X4 6600K 3.9GHz FM2):

[link]

Kinézett alaplap(Asrock FM2A68M-HD+):

[link]

Meglévő videókártya(Sapphire HD7790 1GB GDDR5 DUAL-X OC):

[link]


(Egyéb dolgok a gépemben:"2xDDR3 4GB RAN";"SATA2 merevlemez csatlakozás")



2016. dec. 19. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Kompatibilis
2016. dec. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kössz:D
2016. dec. 19. 20:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha úgy is lesz vga benne akkor fölösleges apu-t venni. De ennyi pénzért igazából lehetne intelte is építeni ami időtállóbb.

Vagy ha olyan az alaplapod akkor abba venni egy jó procit és olcsóbban is megúszod.

2016. dec. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jelenleg a gépemben egy Gygabite alap van integrált videókártyával és processzorra. Ezt korábban kibővítettem a "kérdésben" említett AMD videókártyámmal. Jelenleg a problémám, hogy a mostani (integrált) processzorom haldoklik (és egyébként sem egy túl erős fajta) ezért találtam ezt a processzort csak ehhez alaplapot kellene bővítenem. Tudom, hogy kicsit drága és egy kicsivel többet fizetve egy intelt is kihozhatok alaplap csere nélkül, azonban ezek az intel processzorok nem elég nagy teljesítményűek ehhez a processzorhoz képes. Lehet, hogy tévedek és nem néztem utánna eléggé és nem tudok eleget a témában, de én így látom.
2016. dec. 20. 17:02
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy Pentiumot g4400 olcsóbb és hasonló teljesítménnyel bír, de i3-6100 van vele egy árban az meg erősebb. Kissebb is a fogyasztásuk és a jövőben ha nem lenne elég a teljesítmény még mindig költséghatékonyabban lehet fejleszteni.

AMD fronton nemsokára jönnek új processzorok, új foglalattal, nagyon ígéretesnek tűnnek azok is, de amíg azok meg nem jelennek addig intelre lenne érdemes építeni.

2016. dec. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!