Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen multifunkciós nyomtatót...

Milyen multifunkciós nyomtatót vegyek?

Figyelt kérdés
10-20 ezer Ft közöttit szeretnèk venni,aminek olcsó a fenntartása,másol,szkennel,nyomtat,fènykèpet nyomtat ès a legfontosabb,hogy telefonnal tudjak nyomtatni,szkennelni!
2016. dec. 20. 03:11
 1/5 anonim válasza:
54%
Édes Drága! Hogy scannels a távolból he? A papírt be kell tenned, hogy bevigye... Mert a nyomtatást még meg is értem, de a scannelést?
2016. dec. 20. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Nekem egy canon mx515 van. Ezeket tudja. Ár/érték alapján megfelelő. telefonon nyomtat/scannel, de csak ha fent vagy a wifin. Google printet még nem tud. Pár éve vettem, nem tudom most mi az aktuális utódja.
2016. dec. 20. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előkeresi a szeknnelendő dokumentumot, betolja magába és beolvassa? Ezt valahogy nem látom a printer leírásában...
2016. dec. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Képzeld el, a PC se keresi elő a dokumentumot (meg a MAC se, pedig az milyen király dolog!), azt neked kell a kis kacsóddal belerakni a scannerbe. És már olyan modern a technika, hogy telefonnal lehet Wifi-re kapcsolódni. És vannak okos telefonok is. Igen, tőled simán okosabb. És lehet rá alkalmazásokat letölteni, amivel el tudod indítani a scannelést és amit bescannel, az meg a telefonra kerül és ott meg tudod nézni meg emailba elküldeni. Ez már csak ilyen modern varázslás. Nem mondom, hogy praktikus, de akinek ez a fétise, annak miért ne?
2016. dec. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyen áron olcsó fenntartású nyomtatót nem lehet kapni sajnos. Ezekbe a 10-20 ezres nyomtatókba egy vagy két garnitúra patron megegyezik a készülék árával. 10 éve ezeket árulom.
2016. dec. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!