Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A szobamba nagyon gyenge a...

Zoli2567 kérdése:

A szobamba nagyon gyenge a wiwi jel. Ezert ugy gondoltam, hogy az elozo routerhez hozzakotok egy masikat ami a szobamba lesz. Ez igy megoldhato? Erosebb lesz a wifi jel?

Figyelt kérdés

2016. dec. 24. 11:31
 1/5 Zzzoli ***** válasza:
Ha ott lesz melletted nyilván sokkal erősebb lesz. Ugye vezetékkel akarod hozzákötni? Mert ha extender üzemmódban akarod, akkor ő is ugyanazt a gyenge jelet fogja venni, térerőd lesz, de sávszél nuku!
2016. dec. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak keress rá, hogy kell konfigolni a második routert access pointnak
2016. dec. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Vezetekkel szeretnem.Van egy Tenda routerem amit ossze is kotottem a fenti routerrel meg a laptopommal.De az a helyzet,hogy amikor beirom a router ip cimet,a laptop nem erzekeli.Vgyis "A weboldal nem letezik"jelenik meg.Legeloszor mikor probaltam,ikerult az admint beutnom,de tobbszor mar nem tudok addig eljutni.Vajon azert mert win.10 et hasznalok?
2016. dec. 25. 09:40
 4/5 Zzzoli ***** válasza:
A két routert külön IP címre kel rakni, aztán a modem utáni osszon IP-t, a másikban a dhcp- tiltsad, ha kell a wan-t is és állj rá a sárga portjaiból valamelyikre a vezetékkel.
2016. dec. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszonom.Sikerult megoldanom.Vegulis nem kotottem ossze vezetekkel a laptopommal,wifikent hasznalom.Ful terero van a laptopon meg a telon is.Vegulis ezt akartam.

Megegyszer koszi.

2016. dec. 26. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!