Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit csinálhattam; és hogyan...

Mit csinálhattam; és hogyan tudom visszaállítani?

Figyelt kérdés

Egy eredetileg angol billentyűzetű gépen magyar betűkre átállítva írok szöveget.

Be volt állítva a sortávolság, bár nem tudom hogy mekkorára és hogyan. De nekem az pont jó volt, nem volt se túl sűrű, se túl ritka.


Az utolsó oldalon, amit írtam, valahogy átállítódott a sortávolság, kb. kétszer akkorára, mint előtte volt.

De szerencsére az előtte levő szöveg maradt az eredeti sortávolsággal, ahogy volt.


Talán a bal kezem kisujja érhetett rá valamelyik billentyűre a bal alsó sarokban, arra gondoltam; és valamit lenyomhattam, avval állíthattam el, ami átállítódott.

De hiába néztem a szöveg bal felső sarkában kijövő lehetőségeket, hogy mit lehet csinálni, ott nem látok olyat, amire a sortávolságot lehetne állítani. Igaz, hogy azokból a lehetőségekből csak egyet használtam eddig, a ,,save"-et, amikor a szöveget javítottam, változtattam.


Nem tudom; érthető ennyiből, hogy mi a problémám?


A bal kezem kisuuja ráérhetett a sarkon a ctrl gombra, mellette a fn gombre, mellette egy körben négy paralelogramma gombra, vagy mellette az alt gombra.

Esetleg a fölötte levő sorban a nagybetűhöz lenyomandóra, mellette az átállítottan í ,y gombokra.


Azt sem tudom, hogy ha most valamit vissza akarok állítani, mint a sortávot, akkor most baj lesz, hogy át van állítva magyar betűkre, vagy nem.


Mert igazán nem akarok még nagyobb bajt csinálni, de segítségem nincs.



#számítógép #szövegírás #sortávolság átállítás
2016. dec. 25. 02:46
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!