Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vettem egy új laptopot. Free...

Vettem egy új laptopot. Free DOS volt rajta. Telepítettem rá a win 7-et, de most a win10-et szeretném rápakolni. Hogy töröljem a win7-et?

Figyelt kérdés
Azért szeretném letörölni, mert rossz volt a telepítő és semmiféle drive nincs a gépen. így sem netem, sem cd olvasóm nincs. A win 10 pendriveon van. Ha letörlöm a win 7-et, érzékelni fogja az usb-t??
2016. dec. 25. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:
A win10 telepítőről kell bootolni és akkor tudod formázni a vinyót. Így törlődik a Win 7.
2016. dec. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nemtudom CD-ről bootolni, mert a másik 2 gépem elromlott és csak pendriveon van meg a win 10.így ki sem tudom írni
2016. dec. 25. 17:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Minden újabb gép tud usb-ről bootolni.
2016. dec. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha Lenovo Ideapad 100 Intel processzorral és Free-DOS-szal vetted, akkor nagyon vigyázz vele. Rendben tölt az akkuja? Vagy azonnal lemerül? Akkor máris viheted a garnciás szervízbe, Budaörsre. Én nem vettem ezt a lemerülést komolyan, tönkrement a merevlemez is, azt is cserélni kellett. Féléves gépben.
2016. dec. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pendrive-ról is tudnia kell bootolni.
2016. dec. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha bootolható pendrive-ról telepíted a 10-et, teljesen mindegy hogy a Win7 mit ismer és mit nem...

Inkább bízd olyanra, aki ért hozzá.

2016. dec. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hp 250 g5rol van szo. Es mar kertem szakszeru segitseget. Mondtak, h a win 10 iso fajlt egy masik programmal kell osszekotni es ugy pendrivera tenni. Ugy mar jo lesz. ( a program nevet elfelejtettem)
2016. dec. 25. 22:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Rufus, ezzel meg lehet csinálni.
2016. dec. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!