Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ismertek, vagy használtok...

Ismertek, vagy használtok árban elfogadható, megbízható minőségű, lehetőleg akkumulátoros vezeték nélküli fejhallgatót? TV-hez szeretném csatlakoztatni!

Figyelt kérdés
2016. dec. 27. 08:19
 1/1 anonim válasza:

Régebben használtam, de ma már kerülöm ezeket. Volt infrás és rádiós is. Olyat érdemes választani, amibe AAA típusú elem/akkumulátor rakható. Ami fontos még szerintem nagyon, hogy mindenképpen digitális legyen a jelátvitele. Én a rádiós fülesemet pont azért kellett elfelejtsem, mert egy idő után minden lakás tele lett a környezetben routerrel, számítógéppel, és az összes zajt összeszedte a levegőből.

Szóval én maradnék a digitálisnál mindenképpen.

Amit még javasolnék, hogy a fülesénél a párnája valódi bőr, vagy tartós műanyag legyen. A hártyaszerű mikroráncos változatok 1 év alatt szétmálnak, ez sajnos márkafüggetlen tapasztalat a füleseknél.

2016. dec. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!