Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A Youtube-on elállitódott a...

A Youtube-on elállitódott a videók minősége. Hogy állithatom vissza?

Figyelt kérdés

Szóval egyszer csak videókat akartam nézni, és már 144p volt a videó minősége. Azelőtt soha sem volt ilyen. Vissza akartam állitani, és 480p-n hihetetlenül szaggat, nem tölt be. Nem tudom, hol lehetne ezt beállitani, de megköszönném a segitségeteket!

U.i.: bocsi, nincs hosszú "i" betűm, nézzétek el.



2016. dec. 27. 18:39
 1/3 TR75 ***** válasza:

Sok minden befolyásolhatja.

Például ha több lap van egyszerre megnyitva.

Ha egyéb dolgok is használják a gépen a netet (torrent, chat, skype miegyéb).

Lehet valamilyen gond az utolsó böngésző frissítéssel, vagy a beépülő lejátszóval.

Az is lehet, hogy sok erőforrást von el más program.


Amúgy, ha visszanyomod a neked megfelelőre, a következő videóindításnál már visszaáll a rend. Elvileg. Hacsak az említett dolgok felül nem írják.

Ez mindenesetre egy olyan dolog, ami automatikusan változik, szóval szerintem valószínű, hogy probléma van a sávszélességgel.

2016. dec. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Az elkövetkezendő 4-5 alkalommal átállitottam nekem megfelelőre a minőséget, és tényleg helyreállt.

Sajnos nem vagyok otthon ezekben a dolgokban, úgyhogy muszáj ehhez folyamodnom.

2016. dec. 27. 19:20
 3/3 TR75 ***** válasza:
Így tanul az ember ;-)
2016. dec. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!