Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Asztali ébresztőòra...

Asztali ébresztőòra piros led számokkal mutatja a hét napjait számmal, de a 6 után a nyolc jön, ez miért lehet?

Figyelt kérdés
Az időnèl is meg tudja jeleniteni a 7-es számjegyet ez nem lehet a gond. Esetleg rosszul van programozva? Gondoltam arra hogy kìnai vagy japán gyártmány lenne ès pl szerencsètlen szám, ezèrt kihagyták, mint az emeletszámozásnál, de azt ùgy tudom a 4-es az. Valaki ötlet?

#Nap #óra #LED #szám #èbresztő
2016. dec. 28. 00:53
 1/5 anonim ***** válasza:
2016. dec. 28. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ok, ok azt gondoltam, hogy nagy Beatles rajongó a gyártója :D De nem nyolc nap van, csak a 7-es szám helyett 8-at ír ki.
2016. dec. 28. 23:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Pontosabban milyen óra ez?
2016. dec. 29. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ZXTL-13a ezt írd be googléba és kidobja. Különösebben nem probléma, csak érdekes.
2016. dec. 30. 09:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor ténlyeg rosszul számolja a napokat, vagyis kimarad a 7-es nap, vagy ilyenkor két napig mutat egyfolytában 8-át?
2017. jan. 29. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!