Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen laptopot/no...

Szerintetek milyen laptopot/notebookot vegyek?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy laptopt vagy egy notebookot. Igazából nagyrészben netezésre használnám, sorozatokat néznék rajta és néhanapján kicsit játszanék is a leendő eszközzel. 100-140ft között költenék rá. Illetve mire figyeljek laptop/notebook vásárlásnál? Melyik márkát válasszam? A válaszokat előre is köszönöm!:)

2016. dec. 28. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Netezéshez, logikai játékokhoz tök jók a legolcsóbb mai notebookok is. (Napjainkban ez: 4 GB RAM, 500 GB HD, Celeron processzor. Komolyabb játékokhoz, mérnöki tervezőprogramokhoz, videó-, fotó szerkesztéshez kell csak erősebb vas.


Egyik legnépszerűbb termék keresőn a notebook kategóriát egy 75 ezres Acer vezeti.

[link]


Ilyet telepítettem pont egy ismerősnek. Nekem egy 160 ezres Asus X555LB-van, de is max. belépőkategóriás a 3D játékokhoz. Meglepődtem, hogy a 75 ezres Acer jobban összerakott, szuper csendes (Celeron proci bár teljesítményben nem atomerőmű, de cserébe nem is melegszik). Windowshoz, irodai szoftverekhez meg bőven elég. Presztízse legjobban Dellnek, HP-nek, Lenovo-nak van, ha ez is szempont akkor ezt vedd. Húgomnak pl. Dell-t választottam, mert tudom hogy neki ez is számít.


Ha nincs ismerősöd aki "ráhegeszti" a Windowst, vagy jogkövető vagy, akkor olyat vegyél, amihez gyárilag jár ez az árában olyan +15 ezer Ft. Ha van a családban általános- v. középiskolás, akkor tisztaszoftver.hu-n keresztül jár neki az ingyenes Office és szép nagy online tárhely, ezért ezt érdemes kihasználni!

2016. dec. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
HP 250 G4 i3al
2016. dec. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Netezéshez, logikai játékokhoz tök jók a legolcsóbb mai notebookok is. (Napjainkban ez: 4 GB RAM, 500 GB HD, Celeron processzor. Komolyabb játékokhoz, mérnöki tervezőprogramokhoz, videó-, fotó szerkesztéshez kell csak erősebb vas".

Csak ilyen Lenovo Ideapadot NE! Azonnal lehet vinni a szervízbe, 80 ezerért semmit sem ér.

2016. dec. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 szántóvető ***** válasza:
1-es:egy youtube videót sem lehet lejátszani rajta normálisan,az online játékok is akadnak rajta.irodai munkára,böngészésre lehet hogy elég.én 140-ből olyat vennék ami hardveresen megfelelő.később egy jó ssd-vel villámgyors géppé varázsolható egy ilyen.anyagminőségre meg full műanyag gépet kapni 75-ért meg 140-ért is,sok különbség nincs az anyaghasználat között.én ilyesmit vennék: [link]
2016. dec. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lenovo Ideapead 100, Intel Celeron procis laptop, hat hónap után: rossz akku, rossz HDD, egy hónap a szervízben. Mindez 80 ezer forintért, Free-DOS-szal. Gyereknek vettük, megjavították, de ha ugyanez még egyszer megtörténik, ezt a gagyit visszaküldöm a tajvani kínai ferdeszerű mocskos gyártó anyjába!
2016. dec. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!