Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » MP3ast vásároltam több, mint...

MP3ast vásároltam több, mint egy hete, de nem működik jól, vissza lehet ilyenkor vinni? Mi az eljárás? (mediamarkt)

Figyelt kérdés

a probléma egyébként az, h kb 3 zene után kikapcsol, bármennyi ideig is töltöm, pedig leírása alapján 8-10 órát kéne bírnia. amúgy arról a kis színes orion mp3asról van szó -

Orion OMP-09.

Még nem vittem vissza soha terméket, nem tudom, hogy működik ez, lehet e ilyet egyáltalán? Ilyenkor kicserélik, vagy megjavítják?vagy visszakapom a pénzt?


Köszi a segítséget!


2016. dec. 28. 19:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Visszaviszed a boltba a blokkal/számlával együtt. Valahol adnak ilyen garanciás papírt is, azt is vinni kell.

Átalában az szokott lenni, hogy elküldik szervízbe és vagy javítják, vagy ha nem lehet javítani, akkor kapsz újat. Pénzt esetleg akkor kapsz csak vissza, ha cserélniük kellene, de nincs csere-darab.

2016. dec. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget!:)
2016. dec. 28. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!