Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Adott egy mozgásérzékelő...

Svob kérdése:

Adott egy mozgásérzékelő kapcsoló. A négy szükséges vezetéken kívül van még egy sárga is. Erre a vezetékre azt írják hogy:The yellow wire is fire protection wire. Vagyis a sárga vezeték tűzvédelmi vezeték. Ezt mire lehet használni, és mi értelme van?

Figyelt kérdés
Ilyen kapcsolóról van szó: www.ebay.com/itm/IR-Infrared-Body-Motion-Sensor-Automatic-Light-Lamp-Control-Switch-110-220V-New-/322295020533

#mozgásérzékelő kapcsoló #tűzvédelmi vezeték
2016. dec. 29. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Gondolom a tűzjelzőtől is kaphat impulzust ami működésbe hozza az érzékelőt pl.felkapcsolja a vezérelt lámpát.
2016. dec. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Milyen ertelme lenne felkapcsolgatni a lampakat tuz eseten? Hogy amikor a tuz eleri azokat a kabeleket is akkor zarlatot okozzanak es szitsak a tuzet meg jobban? Esetleg hogy lekapcsolja a lampat.
2016. dec. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én is arra gondoltam, hogy felkapcsolja a lámpát. De akkor milyen feszt kell, hogy kapjon? Fázist? Nullát?

szerintem az lesz, hogy szétszedem hátha kiderül! :)

2016. dec. 29. 23:26
 4/8 anonim ***** válasza:
Ott nem törpeáram megy ? Szerintem a fázis kiverné a biztosítékját.
2016. dec. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Úgy látom be van szűkülve a látótered a lámpa felkapcsolásával kapcsolatban.

Mondjuk a lakó épülettől 20 méterre van az udvari garázs.

A többit rád bízom,mi jut eszedbe.

2017. jan. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem jut eszembe semmi :-(
2017. jan. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ezt a garázs dolgot én sem értem. :(

Felvilágosítanál?

Köszi!

2017. jan. 2. 10:48
 8/8 anonim válasza:
Gondolom hogy távolról, kapcsolóval is fel lehet kapcsolni..🤷‍♂️
2023. okt. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!