Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a táblagép...

Hogyan lehet a táblagép oldalán lévő (aluminium? ) dísz szegélyen lévő apró karcolásokat eltűntetni?

Figyelt kérdés
Arról a fényes, fém(es?) dísz keretről van szó ami mostanában a kütyüket keretezi. Arra gondoltam, hogy esetleg ékszerész le tudja polírozni, vagy akad valami paszta ami erre való? Vagy valami házi praktika? (Fogkrémmel nem jártam sikerrel )
2016. dec. 31. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Így van pontosan! De paszta is akad ami pl a cd lemezeken a karcot tünteti el szval nem lehetetlen.
2016. dec. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 TappancsMancs ***** válasza:

Ezek általában kívülről eloxált és egyéb fényes fémes hatású bevonatok. Ez úgy derül ki ha leveszed a hátlapját és megnézed azt a részt belül milyen, még fémesre festett műanyag is lehet. Ha ilyen a polírozás csak leszedné a többi felületi bevonatot. Ha tényleg fém akkor polírozható. A fogkrémet nem javasolom mert túl nagy a szemcsemérete és karcos" felületet ad. Másik meg hogy milyen fényű és kialakítású a felület? Vannak direkt szemcsés-fémesek, szálcsiszoltak, mindenféle matt/fényes közöttiek és ami a legkönnyebb ha tükörpolír a felület. Add meg a konkrét típust és megnézem (neten).


Amúgy ötvös igen tudja polírozni, mondom ezt ötvös végzettséggel.

2017. jan. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Több is akad a családban amire ráférne némi polírozás, más-más csiszolásúak. (SG galaxy tab S 8.4, SG t713, Huawei P8)


Találtam direkt erre való csiszoló-polírozó készletet is (Bezel Blaster) de Mo.-n nem kapható (még).

2017. jan. 8. 14:20
 4/4 TappancsMancs ***** válasza:
Jónak tűnik majd mondd el milyen a cucc.
2017. jan. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!