Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan tudom megváltoztatni...

Hogyan tudom megváltoztatni azt, hogy a videó (film) amit letöltöttem teljes képernyős legyen?

Figyelt kérdés
A jobb és bal oldaláról le van vágva két fekete csik. Egy kicsit régebbi a videó. Próbáltam már videó konvertálókkal de nem sikerült.................

2017. jan. 4. 19:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha más a képaránya, mint a monitorodnak, akkor sehogy. Illetve ha csonkolod a kép tetejét és alját.
2017. jan. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azt hogyan kell?
2017. jan. 4. 19:31
 3/11 anonim ***** válasza:
Bármelyik videószerkesztőben levághatod a kép tetejét és alját. Csak így valószínűleg élvezhetetlen lesz a film, mert nem fog látszani az emberek fejének teteje, stb.
2017. jan. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mindegy ha nem lehet élvezhetőre megcsinálni. De azért köszi.
2017. jan. 4. 19:39
 5/11 Szirty ***** válasza:

Vagy kinyújtod vízszintesen.

Akkor minden rajta lesz, csak éppen torz lesz a kép :)


Welcome to the real World!

2017. jan. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Liki István válasza:
Format Factory alkalmazásban tudod konvertálni bármilyen formátumra úgy, hogy a képméretet kijelölöd, így csak a film lessz benne! Én már sokszor csináltam!
2017. jan. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Szirty ***** válasza:

"Format Factory alkalmazásban tudod konvertálni bármilyen formátumra"


Jól hangzik, de képarányok között nem lehet úgy konvertálni hogy:

1. Ne legyen fekete sáv oldalt vagy alul/felül


2. Hogy ne legyen a kép levágva, vagyis csonkolva


3. Hogy ne legyen torzítva

2017. jan. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Liki István válasza:
Format Factory 3.00 egy elavult alkalmazás, de belehúzok egy filmet, ami 4:3-as képméretű, de 16:9-es alul felül fekete sávval. A beállításoknál a tényleges filmkép jobb felső sarokból húzva kijelölöm a vágandó képméretet egészben! Utána a kimenet beállításaiban a 16:9-es képformátumot kérem és a minőséget akár a magas minőség és méretre is állíthatom. Ezzel a minőség nem romlik a video 16:9-es lesz és nem torzul a kép! Most is rápróbáltam és sikerült, de már nem egyszer alkalmaztam! Azért írtam le az előbb! Igen is meg lehet csinálni!
2017. jan. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#8-as.

Nem, akármilyen csoda-programod lehet, egy 4:3-as videót nem tudsz torzításmentesen megjeleníteni egy 16:9-es monitoron teljes képernyőn.

2017. jan. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Liki István válasza:
A konvertálás után lesz 16:9-es!
2017. jan. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!