Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » NTEL CORE I5-ös processzort...

NTEL CORE I5-ös processzort megéri venni?

Figyelt kérdés

A kérdés az lenne,hogy NTEL CORE I5 processzoral jobban menne a batman arkham knight mert a mostani procival nyagyon szaggat.


videókártya: NVIDIA GeForce GT 610

processzor:AMD phenom II X4 965 processor 3.40 GHz

RAM:8,00 GB



#batman arkham knigt
2017. jan. 6. 09:28
 1/6 anonim ***** válasza:

A probléma elsősorban a videokártyával lesz, teljesen alkalmatlan újabb játékokra. Ha procit akarnál cserélni akkor az alaplapcserével és, ha új intel procit veszel akkor memória cserével is járna. Viszont egy ilyen videokártyával és a meglévő prociddal már egész tűrhetően futna sok játék (ez simán belemegy az alaplapba, nem kell cserélned, ráadásul erős táp sem kell neki):

[link]

[link]


Linkeltem egy 2 és egy 4 gigásat is, az árkülönbség 4 ezer forint, mindkettőre 3 év garancia van.

2017. jan. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
INTEL bocsánat nem vettem észre,hogy rosszul másoltam
2017. jan. 6. 13:11
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ csak abból gondoltam hogy avideókártya jó , hogy a Batman ezt támogatja,
2017. jan. 6. 13:13
 4/6 A kérdező kommentje:

itt a játék gépigénye:


[link]

2017. jan. 6. 13:18
 5/6 .:MaRRz:. válasza:
Nem azzal van a gond. Egyébként nem mindegy milyen i5. Van rossz i5 és van jó i5, de általánosan játékra lettek készítve. Az igazi gond a GPU-val (bár a procid sem valami erős) van. Az nem játékokra lett tervezve, hanem otthoni használatra. Halgass rám, és ne RX 460-at, hanem 1050 ti-t vegyél, óriási a különbség
2017. jan. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 szántóvető ***** válasza:

nem értem miket irkálsz kérdező:szerinted elég a gt 610 a BaK-hoz??

????

vegyél normális vga-t,40-ért már találsz gtx 770-et próbagarival a hardveraprón.

2017. jan. 9. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!