Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha itthon kihúzom a wifi...

Ha itthon kihúzom a wifi modemet és elviszem nagymamámhoz hogy ott legyen wifi, és bedugom akkor lesz? 13/l

Figyelt kérdés

Ma megyünk nagymamámhoz és egész hétvégén ott leszünk. Nincs mobilnet a telómon én pedig 3 napig net nélkül nehezen bírom! Ne facebookozok, azt utálom! Hanem a wifis játékaimmal játszok, és videósokat nézek youtube-on. Tehát ha itthon kihúzom a modemet, és elviszem nagymamámhoz és ott bedugom ott akkor lesz?

13/l



2017. jan. 6. 14:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Ha nagymamádnál van net, és megfelelően be tudod állítani a routert, akkor lesz wifi is.
2017. jan. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Neten van leírás arról, hogy hogy kell egy routerbeállítani.
2017. jan. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nagymamámnál nincs net. De itt nálunk van. Ha itt kihúzom és elviszem és ott bedugom akkor ott lesz?!?
2017. jan. 6. 14:12
 4/13 anonim ***** válasza:
60%
Nem lesz
2017. jan. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%
És gondolod, hogy abban a kis dobozban benne van az egész internet és viheted magaddal bárhová? Hahahaha... Nade mekkora nyomor lehet 3 napot internet nélkül kibírni :)) Hahahaha...
2017. jan. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%

A modembe be kell dugni egy kábelt, amin "jön a net".

Nos, ilyen kábelt a nagymamádnál nem fogsz találni.


Szóval azt javaslom, töltsd le most a videókat amiket meg akarsz nézni és keress offline játékokat.

De ki lehet bírni net nélkül is három napot, legalábbis nekem már sikerült többször is. Csak vigyél egy jó könyvet és akkor nem is fognak hiányozni a "wifis játékaid".

2017. jan. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem lesz net, és az otthon maradottaknak sem lesz wifi otthon.
2017. jan. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
23%

nevetni fogtok, de ez működhet.

T-home adsl routert és modemet elvittem anyósomhoz, csak rádugtam a telefon vezetéket, hibátlanul működött.

ha betárcsázós a net, a router simán betárcsáz ha kap szabad vonalat.

2017. jan. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Van egyáltalán a nagymamánál telefonkábel? Ha nincs, neted sem lesz. Nincs okostelefonod? Azon jó esetben van internet, sőt játszani is lehet.
2017. jan. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
8-as- Ez az analóg hálózaton működhet, de most már mindenhol átáll a Telekom digitálisra. Ennél sokszoros biztonsági szabályok vannak.
2017. jan. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!