Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Gond van, valaki segítsen!...

Gond van, valaki segítsen! Hogyan szedjem ki a fejhallgatóm egy részét a gépből?

Figyelt kérdés
Tudom tudom,elsőre viccesen hangzik,de az a helyzet,hogy a headsetem csak akkor működött ha folyton igazgattam a végét,különben nem hallottam semmit. Nos miközben igazgattam,beletört a vége. mélyen van,csipesszel,tűvel próbáltam,nem jött össze, Tippek a szervizen kívül?

2017. jan. 11. 15:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Szétszeded, leszeded a fedelét, ha van, és kitolod belülről. Vagy pillanatragasztóval bekensz egy tűt és kihúzod azzal a csonkot.
2017. jan. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát ha máshogy nem megy vannak nagyon pici elektro műszaki munkákhoz fúrógépek, azzal kéne belefúrni a közepébe kis fordulaton és próbálni kihúzni, vagy aljzat csere. És milyen gép? pc vagy mi? Vagy egy apró drót darab ami 90 fokba le van csapva, vágva (nem csípve!) azt be ragasztózod pillanattal, majd ha megköt kihúzod. Mindet csak óvatosan!
2017. jan. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!