Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ma vettem univerzális hálózati...

Ma vettem univerzális hálózati csatlakozó készletet a Media Marktban. Itthon észrevettem, hogy mindegyikbe csak C típusú konnektort lehet bedugni, de ez én laptoptöltőm F típusú. Kicserélik nekem, ha visszaviszem?

Figyelt kérdés
2017. jan. 18. 18:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben egy terméket nem minőségi hibával viszünk vissza, úgy a kereskedő belátásán múlik, hogy mit tesz, jogszabály nem kötelezi semmire. Érdemes ezért lehetőségeinkre előzetesen rákérdezni.

Az úgynevezett „háromnapos szabály” sokakban rosszul rögzült. Itt arról van szó, hogy ha egy kötelező jótállás alá tartozó terméket 3 munkanapon belül minőségi hiba miatt visszaviszünk, akkor a kereskedő nem kísérelheti meg a kijavítást, hanem automatikusan cserét kell biztosítania. Amennyiben azonban a terméket nem minőségi hiba miatt vittük vissza, akkor ezen a 3 napon belül sincs semmilyen kötelezettsége a kereskedőnek.

2017. jan. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én megpróbálnám, hátha, de talán létezik ilyen átalakító.
2017. jan. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!