Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Halli windows 10 telepítésnél,...

Halli windows 10 telepítésnél, kb 1 hónapja volt rajta 10 de tönkre ment a HDD-m és utána másikat szereztem be windows 7-et tettem rá frissíteni akartam 10-re de ezt adta be (Ennek a gépnek a processzora nem támogat egy kritikus fontosságú funkciót)?

Figyelt kérdés
Amit nem értek hiszen 1x volt már rajta és akkor nem csinálta ezt van rá megoldás?

2017. jan. 19. 23:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Tegyél alapból 10et
2017. jan. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazad van de nem jutott hamarabb eszembe de erre nincs megoldás? :)
2017. jan. 19. 23:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Az összes drivere és beállítása Windows10-re készült, ezt csak szervízben lehetne átállítani.

Ami még fontos: a HDD-vel elveszett az eredeti aktiváló kód. Microsoft Magyarország tud segíteni.

2017. jan. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod
2017. jan. 21. 19:09
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez annyira korrekt oldal feladtam egy kérdérs pár percen belűl olyan válaszokat kaptam amit sehol máshol pontos hibátlan lényegre törő kaptam olyan választ ami tényleg segít, jaa nem igazán megoldottam de köszii a sok választ 10/10 oldal :)
2017. jan. 29. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!