Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hidrogén per-oxiddal átmoshato...

Hidrogén per-oxiddal átmoshatom a nyomtató fejet?

Figyelt kérdés

Nem tenné tönkre?

Az én elméletem szerint nem mert víz és oxigén és műanyagot mosni vele és nem savas közegű.



#nyomtató #fej #elektronikus eszköz #fejmosás #hidrogén per-oxid #irodai eszközök
2017. jan. 20. 10:39
 1/4 anonim ***** válasza:

És miből gondolod, hogy attól hogy erélyes oxidálószer, oldani fogja a beszáradt festéket?

Alkohol esélyesebb, de azzal is vigyáznék.

2017. jan. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

H2O2 tönkreteszi neked szépen és dobhatod el a nyomtatófejedet.

Lehet kapni nyomtatófej tisztító folyadékot ilyen célra.

Nyomtató típus?

2017. jan. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Láttam nyomtatófej tiaztító folyadékot hidrogénperoxid alkoholos oldat literje 5-7ezer forint 2 l előállítása áfával 2000ft! Ezért nem veszek. Amúgy epson típus vízbázisú tintával.
2017. jan. 20. 16:26
 4/4 A kérdező kommentje:

Csináltam egy teszt takarítást egy különálló fejen: jól leoldotta a beszáradt tintát.

Holnap élesbe is megcsinálom

2017. jan. 20. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!