Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Meddig bírja 20ml e-liquid? ,...

PlSVALASZTPLS:) kérdése:

Meddig bírja 20ml e-liquid? , Megéri megvennem? Mit gondoltok? (SOS)

Figyelt kérdés

Napi 1-2 szál cigit szívok,suliba menet és vissza.Szeretnék e-cigire váltani de nem tudom megérné-e

Egy Eleaf Ijust Start plus ss nevű készüléket vennék és egy 20ml-es liquidet.

Suliba menet kb 1 percig szívnám ritkábban hogy megadja az érzést és hazafele is csak ennyit...mintja egy normál cigit szívnék el.

Így megéri megvennem?

Meddig birná ki a liquid?



2017. jan. 22. 12:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Ezt egy értékesítő oldaláról másoltam ki:

"Tüdőrevevős, nagy gőzű készlet. 0-6mg erősségű eliquidekkel ajánljuk a használatát."

Azaz nem úgy szívod, mint a rendes cigit (először szájba, majd tüdőbe, hanem egyből tüdőbe, mint sokan a vízipipát).


Így én pontos számokat nem tudok mondani. Csak azt, hogy én napi 20 szál cigit szívtam, és a félig szájból tüdős tankommal 1 nap 4-5ml lötyi megy el.


Másik típusú porlasztóval (mint a gyári - 1ohm felettivel) vagy másik tankkal, amiben 1ohm feletti a porlasztó, abban az esetben az én fogyasztásomból ki tudod számolni.

2017. jan. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!