Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szerintetek nem érdemeltem...

Szerintetek nem érdemeltem meg az iphone 6s plus-t?

Figyelt kérdés

Imádom a processora valami nagyszerű az appok kiválóan futnak rajta.A nagybátyám szerint nem érdemeltem meg .

13L



2017. jan. 23. 09:36
1 2
 1/18 anonim válasza:
83%
nem
2017. jan. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
77%
nem
2017. jan. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 hun_74 ***** válasza:
100%

Ezt magadtól kellene megkérdezned, hogy megérdemelted-e.

Én nem vennék 13 éves gyereknek, az tuti, de ha neked megvették akkor ne ilyeneken kattogj, hanem örülj neki,légy hálás érte, és vigyázz rá. :)

2017. jan. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
Ha megdolgoztál érte és minden kiadásod mellett félretetted az árát, meg! Jah, hogy 13 vagy! Akkor max anyuciék fizették. Namost ha telik nekik ilyesmire sem kellene egy 13 évesnek ilyet venni, de ez legyen az ő gondjuk.
2017. jan. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
80%

mivel "erdemelted" volna meg 13 evesen?


Mindenkinek tok felesleges egy ilyen draga kutyu, plane egy 13 evesnek. De nyilvan anyadek vettek, az o dolguk hogy mire koltik a penzuket.

2017. jan. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
97%

Nem is arra vagy kiváncsi, hogy megérdemelted-e, hanem azért kérdezel, hogy felvághass: neked ilyened van!

Legalábbis én így látom.

Anonim kérdezel, tehát ki tudja, ki fia-borja vagy és m az, amit megérdemeltél.

2017. jan. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Először is kihangsúlyozom, hogy nem kötözködni jöttem. Másodszor meg, amikor én 13 éves voltam, akkor egy Alcatelem volt, még csak androidos sem volt. Természetesen én is szerettem volna iPhone-t kapni, és még könyörögtem is érte. Ám a szüleim mégsem vették meg. Azt mondták, hogy mindent ki kell érdemelni, s majd ha megdolgoztam érte, megkapom. (Azt, hogy megdolgozok érte, azt nem úgy kell venni, hogy tanulás helyett dolgozok, hanem úgy, hogy jól tanulok, és mellette még anyának is besegítek amiben tudok). És mennyire igazuk volt! Akkor persze nagyon haragudtam rájuk, meg hányszor elmondtam, hogy nekem vannak a legrosszabb szüleim.. de nem, épp az ellenkezője: most már belátom, hogy nem azért nem vettek nekem iPhonet, mert nem akartak.. hanem azért, hogy megtanuljam, hogy mindent ki kell érdemelni, mindenért meg kell dolgozni és azt meg is kell becsülni. És tessék, itt vagyok, nem haltam bele, hogy 13 évesen nem kaptam 100 ezer forintos telefont, viszont amim van, azt megbecsülöm és nem követelőzök.

16/L.

2017. jan. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudjuk, hogy miben állapodtatok meg a szüleiddel, Félévi, kitűnő bizonyítvány, vagy csak ötösök, elvégzendő házimunkák, stb.

Így nem tudjuk megmondani, hogy megérdemelten kaptad vagy nem.


"Processora"? :D Jó az processzornak is, felesleges az angolt belekeverni,

Ha csak az számít, hogy az alkalmazások, amiket használsz jól fussanak, akkor teljes mellélövés volt. :D Azt egy olcsóbb árfekvésű telefon is tudná.



Amúgy ha a szüleid megengedhetik maguknak, és ezért nem kell majd hónap végén a küszöböt rágni, vagy minden hónapban havi 10/20 ezres számlát fizetni(mert hitelre lett kihozva..), akkor kit érdekel, hogy megérdemled vagy nem?

Ha én lennék a szülő, és megengedhetném magamnak, ez a gyerekemnek örömöt okozna, kit érdekelne, hogy más mit gondol? Én is megvenném neki.

Egy szülő mindig máshogy gondolkozik, ha a saját gyermekéről van szó. Mindig megakarja azt adni neki, amit Ő nem kapott meg. Ebből adódóan, amíg van rá keret és nem megy fontosabb dolgok rovására, addig teljesen okés. :)

2017. jan. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
71%
szegény ájfón,okosabb mint a gazdája...
2017. jan. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinel a válaszát.Jól tanulok a házimunkában is segítek sokat(mivel anya sokat dolgozik kötelességemnek érzem)mivel megkaptam az iphone-t nem kérek zsebpénzt.De bánt hogy a nagybátyám azt mondja hogy nem érdemlem meg mert nem csinálok semmit.
2017. jan. 23. 10:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!