Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen AMD FX processzor...

Milyen AMD FX processzor lenne jó?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nekem jelenleg egy AMD Athlon 750K processzorom van egy GTX 750ti mellé, szeretnék venni egy processzort Rainbow Six Siegere, illetve SeeMTA-ra. Melyik processzort vegyem az AMD FX-ek közül? Nagyjából olcsón! (30-40 ezer-ért) Előre is köszönöm a válaszokat!

2017. jan. 23. 10:32
 1/3 anonim válasza:
Hát FM2-es lapba nem fogsz AM3+ os procit rakni. Legjobb választás használtan egy A10-6800K lenne.
2017. jan. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bármilyen féle processzor jöhet, mert így is úgy is vennem kell egy alaplapot, mert ez már haldoklik, és akkor olyan alaplapot nézek amilyen processzort ajánlotok. De max kb 35k körül kellene, mert nem vagyok milliárdos sajnos.De egyébként lehet hogy azt veszem amit ajánlottál, még nem tudom, de ha tudsz még ilyen árkategóriában processzort mondani ami jó, akkor azt szívesen megnézném. Előre is köszönöm mindenkitől a válaszokat, illetve a segítséget.
2017. jan. 23. 18:27
 3/3 anonim válasza:
35-ért ezek: FX-6350,FX-8300,i3-6100,Athlon X4 880K (ha jól emlékszem ez utóbbi csak 25 volt PCX-en).
2017. jan. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!