Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ezt a problémát hogy lehetne...

Ezt a problémát hogy lehetne megoldani?

Figyelt kérdés

Van egy EleAL iStick 40W tc elektromos cigim (vape).

Egyik pillanatról a másikra elkezdte azt, hogy nem érzékeli a porlasztó, ezáltal azt írja ki hogy " no atomizer". Ezt vattacserélés után keztde, de nem esett le, semmi ilyesmi. Bent van az új vatta, működik, aztán egy kicsit nem. Aztán visszajön, aztán megint nem működik, de hosszabb időre. És így egyre jobban nem működött, mostmár semmit nem csinál. Eddig megoldódott egy egyszerú porlasztó le és felcsavarással, de mostmár semmi nem segít. Próbáltam tisztogatni az érintőfelületeket, feszengetni, simogatni, kértem szépen is.

Kérlek segítsetek! Előre is köszönöm :D



2017. jan. 23. 19:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


A mod középérintkezője nincs nagyon benyomódva? A tankon nem lehet állítani a középérintkezőt?

A tekerést, ha te csináltad, akkor jól meg vannak húzva a csavarok?

Ha gyári porlasztó van benne, akkor jól be van csavarva?

Hirtelen ennyi jutott eszembe.


Nekem a mod középérintkezője volt benyomódva, amit finom billegtetéssel kicsit visszább lehet hozni (jobb,majd bal oldalt nyomod le, váltogatva párszor)

2017. jan. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!