Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megjavítani egy...

Hogyan lehet megjavítani egy külső merevlemezt?

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek nem régen vásároltam egy külső HDD meghajtót(hagyományos fajtát, ami tápfeszültségről üzemel) ,amelyet most képtelen vagyok beindítani. Ha rádugom a gépemre az KB 5-10 másodpercig érzékeli azután a HDD egyszerűen elkezd katogni(szerintem akadozik) és egyszerűen láthatatlanná válik a gép számára. Én arra gyanakszom, hogy esetleg van egy fájl, amit képtelen beolvasni és ezért nem tud tovább lépni. Mit lehetne ilyenkor tenni? Van esetleg valami program vagy módszer amivel ezt orvosolni lehet, vagy marad a szerviz?


A válaszokat előre is köszönöm!!


2017. jan. 24. 00:14
 1/4 anonim válasza:

Valószínűleg megsérülhetett az olvasó fej.

Bekapcsolt állapotban nem tesz jót, ha mozgatva van a HDD.

Bár általában egyből kattogni szoktak, ahogy bekapcsolod és fel sem ismeri.

2017. jan. 24. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kattogni akkor szokott,amikor nem kap elég tápot.Vagy roszz a táp,vagy a merevlemez táp része rossz.
2017. jan. 24. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ilyen pl. akkor lehet, ha az adott usb port nem tud elegendő áramot adni.

Én kipróbálnám másik géppel, ha úgy sem jó, akkor szervíz, még úgyis garanciás.

2017. jan. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk nekem is szokott ilyet csinálni akkor, ha rossz kábellel csatlakoztatom, gyors adatátvitelű kábellel is érdemes lenne kipróbálni, vagy másikkal, lehet, hogy megtört vagy valami, de ez táp gond az tuti, ha meg nem oldódik meg, akkor gariban úgyis megoldják.
2017. jan. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!