Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » 1 hete kaptam egy JVC smart...

1 hete kaptam egy JVC smart TV-t, semmi bajom nem volt vele, tegnap viszont google-n akartam filmet keresni előugrott egy ablak. Ez mitől lehet? Többi lent.

Figyelt kérdés
Ez az ablak csak töltődik,nem tőlti be.Nem foglalja el az egész képernyőt,valami fiókot lehet csinálni vagy valami ilyesmit ir benne.Ezt is csak akkor láttam,amikor beirtam a keresőbe valamit,ugyanugy előugrott ez az ablak,betöltötte 1 másodpercre,de aztán ujra töltötte és megint kiugrott. Mit lehetne kezdeni vele?

2017. jan. 24. 08:09
 1/2 anonim válasza:
Bizonyára csak reklám, soha nem jó ha az alap böngészőt használod film keresésekre, mert rendszerint bedob valami reklám ablakot. Ha TV-d smart, akkor biztos kell legyen rajta egy youtube app, meg néhány havidíjas film néző app, használd azokat.
2017. jan. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen van rajta,köszönöm szépen válaszod! :)
2017. jan. 30. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!