Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Angliában élő magyarok! Van...

Angliában élő magyarok! Van ilyen? Lehet ilyet venni?

Figyelt kérdés

Van egy Iphone 6s plusz készülékem.Giffgaff-ról rendeltem,mellé egy kártyát ami túl drága lett volna számomra,ezért visszamondtam,amikor megkaptam a telefonomat.Van egy nagyon régi kártya,ami nem sokára lejár.

Hallottam,ilyen feltöltős kártyákról.Ezek,hogy is működnek?Lyca,lebara....

Nekem elég 500 mb sms,100 perc hívási idő,és van olyan amihez korlátlan internet jár?

Kérlek válaszoljatok!



2017. jan. 27. 18:19
 1/2 anonim válasza:
Tudtommal jelenleg az egyetlen szolgáltató aki korlátlan internetet ad a Three. Pár éve még volt £15-ért three feltöltő kártya amihez járt korlátlan internet. De ma már csak szerződéssel lehetséges. A kérdés további részében sajnos nem tudok segíteni.
2017. jan. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Tényleg?

Az ee nem tud adni?Vagy a 4u?

2017. jan. 28. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!