Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » T-home-os Pirelli DRG A225G...

Kfeco00 kérdése:

T-home-os Pirelli DRG A225G router port forwarding?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám hogy már mindent megpróbáltam de a port forward checher azt jelzi hogy nincs nyitva a port/portok amiket akarok. Azt is tudom hogy ez a fajta router nem igazán jó, de azt olvastam egy helyen hogy ha egy másik router rákötök és azt DMZ-be rakom akkor elvileg meglehet csinálni de arra nem jöttem rá hogy azt egyáltalán hogy kell. A windows tűzfalban is állítottam már szabályokat de akkor sem. Az egyetlen dolog amit tudok tenni az a router NAT->Special Application fülben tudok állítani portot de ott csak 10 darabot és nem tudom hogy az elég-e. Kérlek segítsetek.

#Pirelli DRG A225G port forwarding #T-Home Pirelli DRG A225G port forwarding
2017. jan. 28. 15:58
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!