Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » 1500 forintos hajvágó mennyire...

1500 forintos hajvágó mennyire jó, amit ebay-en árulnak?

Figyelt kérdés

Mennyire jól vágja a hajat, meddig bírja, megéri e?

például:

[link]



2017. febr. 3. 09:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, ez is az elemgyártóknak jó üzlet elsősorban.
2017. febr. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én nem adnék érte egy forintot sem. Szerintem tegyél még hozzá és vegyél egy olcsóbb Philipset. Én például egy Remington HC5015 típusú hajvágót használok már harmadik éve, akkor 4ezerért vettem akciósan, és tökéletesen működik.
2017. febr. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért nem lehet szerintem olyan nehéz kitalálni, hogy 1500 forintért milyen minőséget kapsz.

Valami freccsentett műanyagba csomagolt ócska elektronika, amit nem hogy a fejem közelében, a házban nem tartanék.

Ill. 2 ceruzaelemmel szerinted milyen teljesítmény leadására képes? :D Egy centis hajban szerintem már úgy megakad mint annak a rendje, aztán még el is füstöl.


Azért egy hajvágó nem egy úri termék, ne ezen spóroljunk már 1-2 ezer forintot.

2017. febr. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az lehet hogy nem jó minőségű , de az elemmel nem lehet probléma. Nekem van tölthető szakáll vágóm , 1 db !!! azaz egy darab ceruza akku van benne . És nagyon sokáig bírja. Ezt magyarba vettem.
2017. febr. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

és ez milyen?

[link]

2017. febr. 3. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!