Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Legjobb elektronikus gitár...

Legjobb elektronikus gitár 30. 000 ft körül?

Figyelt kérdés
Erősítővel együtt kb 40-45.000 ft ra szeretnék kijönni, ha tudnátok akkor azt is ajánljantok. Köszönöm!

2017. febr. 6. 23:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
általában azt mondják, hogy ennyiért nem szabad venni, viszont én megvettem 100ert azt ami nagyon tetszett és alig használtam, viszont nem bánom érte a pénzt mert legalább megvettem azt amit szerettem volna.. ha olcsóbbat vettem volna akkor pedig az miatt bánkódtam volna.. :D mondjuk én ez a típus vagyok, kb így jártam :D
2017. febr. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Nem elektronikus, elektromos.
2017. febr. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Waff ***** válasza:

Használt erősítőt 15-20 ezerért kaphatsz, azt a 10-15 wattos, otthoni ,szobai használatra. Pl. Fender frontman 10, Marshall mg10, ezek használhatóak. Kell még egy kábel az 2-3-4 ezer ft.

Használt elektromos gitárt, amit azon kívül hogy fel lehet tenni a falra dísznek, még akár zenélésre is használhatsz, az olyan 50 ezer forint körül KEZDŐDIK. Ezen alul csak szemetet veszel kb....


Szóval gyűjts még kicsit a pénzedhez, hidd el megéri.

2017. febr. 7. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm mindenkinek!
2017. febr. 7. 06:33
 5/8 anonim válasza:

Szerintem pedig lehet kifogni gyakorlásra gitárt ilyen áron.

Mondjuk egy cort, LTD, de a cort x1 nem a legjobb gitár, nem a legjobb a clean hangokon. Erősítőt már 10 ért is lehet venni

De azért fontos kérdés: milyen zenét szeretnél játszani rajta?

[link]

[link]

A második nekem jobb vételnek tűnik, videókon, tapasztalatokból (nem saját, sajnos) több stílusban is jobban teljesít mint a fentebbi, és metálban/rockban sem rossz

[link]

Ez sem tűnik rossznak, fenderből a mustangot próbáltam és nagyon jó, ár-érték arányban is jól teljesít, szerintem ez is tud egy-kettőt.

[link]

Egy kicsivel több elérhető funkció van ezen, de egy kicsivel drágább is.

Én egy 20 wattos erősítővel egy iskolai kültéri rendezvényen is játszottam már, és bár csonkig tekertem, de elég volt. Éppenhogy. Amikor énekversenyen voltam vele, akkor a 40 fős osztályom mellett (beltéren) 4-esre tekertem, és elég volt az. Itthon egyesen tartom, mert már elég hangos hogy halljam. Ez a 15 watt egy próbateremben dob mellett még elég. Csodát nem kell tőle várni, de arra hogy megtanulj játszani, arra elegendő.

2017. febr. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Waff ***** válasza:

A Cortokat nagyszerű hangszereknek tartom, KIVÉVE az X-szériát, az valahogy nagyon gányul sikerült, van jó pár a gs-en, szabadulnának tőle, a kutyának sem kell..

Samickot nem próbáltam, de az árát nézve, nekem gyanús...



10-rugóért lehet erősítőt venni, azt mondod, erre belinkeksz egy 16 és egy 20 ezreset :D



Persze lehet venni olcsóbbért is gitárt, erősítő,annál mint amit fentebb, de igencsak rizikós. Esetleg ha rászaladsz valami jól árazott cuccra, ami sürgősen eladó...akkor talán van szerencséd olcsón venni és még jót is.

2017. febr. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Egyébként én se értettem hogy miért egy 18-20 ezres erősítőt linkelt be. :D
2017. febr. 10. 09:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyilván ki lehet fogni, de annyiért nem hirdetik, anélkül is jön valaki és elviszi, kb leadja a drótot a közeli hangszerboltban meg a zenészkocsmában és már hívogatják is a helybeliek.
2017. febr. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!