Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Valaki segitsen!? Kaptam egy...

Valaki segitsen!? Kaptam egy pendrivot Barmit megtennék hogy megmentsem

Figyelt kérdés
Kaptam egy pendrivot, volt rajta két zene azt letöröltem majd raraktam az összes képemet! Az összeset! És ahogy kell először engedélyeztem az eszköz eltávolitását majd leszedtem a laptopról. Másnap pakoltam rá még videókat meg minden. Ugyanugy levalasztottam. De ma már nem tudom megnyitni mert azt irja ki hogy használat előtt formázni kell és ha formázom elveszlik róla minden. Barmit megtennék a képeimert. Tobb év emléke van rajta :c

2017. febr. 8. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyanarról a gépről próbáltad?
2017. febr. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jól sejtem, a képeidet átmásoltad és utána törölted a pc-ről? Akkor a te helyed simán csak az elmegyógyosztályon van, az ápoló majd elmagyarázza, hogy a fontos dolgokat mindig több fizikai másolatban kell őrizni. Nade nézesd át a pc-t meg azt a csodapendrájvot az ingyenes Recuva programmal mélyszkennelésben, hátha nem írtad még felül a képek területét.
2017. febr. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tanulság: Fontos, pótolhatatlan adatokat sosem tárolunk csak egy helyen.
2017. febr. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!