Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mindig belép a facemba az...

Fun19 kérdése:

Mindig belép a facemba az apám. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Hogy csinaljam hogy ne lépjen be? Annyira zavar hogy ennyire érdekli minden rolam, ma változzattam meg a jelszavam és a telomon ki irta hogy hany helyrol vagyok bejelentkezve es en csak a telomrol meg a laptopomrol vagyok belepve es 4helyet irt. Hogy csinaljam hogy ne tudjon belepni?

2017. febr. 11. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Normális jelszót tegyél rá (ne olyat, amit azonnal kitalál), másrészt meg figyelj, hogy ne maradj belogolva.

(Vagy csinálsz egy új profilt és azt nem árulod el neki)

2017. febr. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha megváltoztattad a jelszavad, akkor akárhol volt még nyitva a fiókod, most ott is kéri az új jelszót. Használd csak egy helyen, pl a telefonodon, mert az nálad van, te kezeled. Arról is szólhatnál neki, hogy a face-t nem egészséges ennyi helyen nyitva hagyni, pláne a másét. Mindez persze eltörpül amellett, hogy a fiókod illetéktelen látogatásával, feltörésével bűncselekményt követ el, amellett, hogy etikátlan és undorító.


Mindezek másik oldala viszont az, hogy te mit csinálsz, amiért nyomoz utánad. Hol a bizalom?

2017. febr. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi az a másik két hely, ahonnan beléptek a fiókodba?
2017. febr. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amúgy, hogyha utána kitörlöd a böngészési előzményeket, nálam pl a jelszavakat is kitörli
2017. febr. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amúgy lehet, hogy nem is feltétlenül ő az, esetleg az iskolában van neked valamelyik gépen beállítva automatikus bejelentkezésre.
2017. febr. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Változtasd meg a jelszót ès ott van olyan gomb hogy vmi osszes eszkoznek ujra az uj jelszot fogja kèrni azt nyomd meg
2017. febr. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megváltoztattam a jelszavam es megis nyomtam azt a gombot hogy lepjen ki minden mashonnan es meg mindig betud lepni
2017. febr. 13. 06:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!