Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen! Laptopot! Érdemes...

Milyen! Laptopot! Érdemes venni programozás tanulásházoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Megszeretném kérdezni tőletek, hogy milyen laptopot érdemes vennem programozáshoz ?

Tudom hogy még sok idő van a jövő szeptemberig (megyek a Szombathelyi Gépipariba programfejlesztő szerű szakra) de ötletem sincs hogy milyen lp.t vegyek !köszi előre is!

Ut. Mit szóltok a Macbook pro 13"3 hoz?



2017. febr. 18. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kell 400 000 Ft-os laptop programozásra. Én a helyedben, valamit 200 ezer körül vennék. És mehet rá linux és windows is egymás mellé.
2017. febr. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyilvan pont nem macbook-ot kell venni felmillioert, hanem valami olcso gepet, amire van 3 ev garancia. A programozashoz nem kell erogep, csak egy megbizhato masina.
2017. febr. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A macbook pro-t én sem ajánlanám újonnan biztosan nem. Pedig imádom a céget nagyszerű termékeket árusitanak, de a macbookok ára az most kivételesen is nagyon ellett túlozva.

Ha mindenféle képpen kell neked a macOS akkor újonnan egy macbook airt vennék, vagy egy 1-2-3 éves macbook prot. Gari nemlesz rá ugyan, de jópár évig kifog szolgálni.

Anyám 2008as 13as macbookja a mai napig általános feladatokra elég. Nyilván frissitést nemkap és gyenge már a durva programokhoz. De felhasználói élményben ugyanazt tudja mint az én windowsos asztalim amin ha kell a legujabb játékokkal játszok nem maxon, de élvezhetően. A macbookok előnyeik hogy hihetetlen stabilak, egyszerű használni őket bár windows után nagyon fura lesz, akksi nagyon sokat bir, minőségi anyagokból vannak összerakva, a tapipad egy álom semelyik más gyártó nemképes olyan tapipadot gyártani mint az apple. A retina display valami fantasztikus és a legnagyobb előnye hogy kiveszed a dobozbol és egyszerűen csak használod és működik. Akár ey iphone 5 évig biztos jó lesz de inkább még tovább. De tényleg csak akkor ajánlom a macbookot ha nem akarsz rajta játszani mert arra gyenge a CPU integrált GPU max alapokra(CSGO, DOTA stb.) és ha tényleg annyira nemszámit a pénz. Minden tekintetben amugy hozza az elvárható szintet sőt....

2017. febr. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a segítségeteket!

Igazából azért gondoltunk a macbook pro-ra mivel hihetetlen stabilnak tűnik és egyszerűen tökéletesek az adatai !

Viszont még 1 kérdés!


Szerintetek hátrányban lennék egy macOS rendszerrel ha közép suliba megyek? Mármint nem lessz nagy baj ha nem Windows 10-8.1-7 fut a gépemen?

2017. febr. 19. 14:43
 5/7 A kérdező kommentje:

UT.: és milyen más gépet ajánlanátok Apple helyett?


Köszi előre is !❤

2017. febr. 19. 14:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Megkell érdeklődni milyen programmal tanitanának programozni. Mert ugye a kódolás az minden platformon ugyanaz a kezelőfelület lehet más. Lehet hogy macre nem elérhető az amit az iskola használ. De ekkor sincs nagy gond ha macet szeretnél venni mert a macosben bennevan a bootcamp azzal meg felteszed a windows 10 et a gépre annyi hellyel ami elég a winnek meg a proginak és megvan oldva. Más laptopot én nemtudok ajánlani, mert nemhasználok wines laptopot. Azt majd a többi kollega megmondja.
2017. febr. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak nagyon szépen köszike a válaszát! ❤❤
2017. febr. 19. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!