Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Lolozás közben miért megy el...

Lolozás közben miért megy el mindig a net?

Figyelt kérdés
Rohadtul irritáló de már ezt csinálja egy fél éve és most telt be a pohár... a netes kapcsolat ugye kiírja néha olyankor a felkiáltó jelet... lefutattam rajta egy hibaelhárítást és azt írja h elavult lehet a wifi szoftverem... az eszközkezelőbe próbáltam felfrissíteni a wifi programot de azt írja h a legújabb meg hogy naprakész... de még mindig szär. Meg lehetne ezt úgy oldani h maradjon a wifi ? Kb 3 méterre van a rúter a laptoptól szal nem kéne sztem szakadoznia bár nemtom... Optanetünk van (Vidékháló) ha ez még segít

##Optanet#Disconnect#DuringLoL#InternetProblem
2017. febr. 21. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Milyen laptopod van?

Szerintem elég gyenge, ehhez a gagyi játékhoz.

2017. febr. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Asus x75V XD 2gb/gddr5 Nvidia Geforce 4 giga ddr3 rammal meg 2 magos i3 mas procival biztos az a baja..:DDD
2017. febr. 21. 18:18
 3/5 anonim ***** válasza:
2 magos i3mas 😯😯😯😯 4 gb ram 😱😱😱😱 ez aztán az izmos gamer laptop..
2017. febr. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
gyökér xd.
2017. febr. 28. 18:17
 5/5 A kérdező kommentje:
de am meg annak sok köze van az internethez. Te is olyan hülye vagy mint a fäszom !
2017. febr. 28. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!