Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van egy aktív hangfalpárom és...

Van egy aktív hangfalpárom és egy mélynyomóm, mit csináljak?

Figyelt kérdés
A két hangszórót egy jack elosztóval dugom be a géphez, viszont így ugye a hangfalpár is próbálja játszani a mély hangokat, ez miatt sokkal halkabbra kell tenni, mert különben recseg. Van erre valami megoldás?

2017. febr. 23. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Van.

[link]

2017. febr. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj ezzel nem vagyok előrébb. Nem a hangerő szabályzással van a problémám, hanem hogy a kis hangszórók is játszák a mély hangokat amit persze nem bírnak.
2017. febr. 23. 15:36
 3/5 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek, jobban átgondolva még is csak hasznos lehet, köszönöm a segítséget!
2017. febr. 23. 15:42
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az ilyen dolgokat hangváltókkal szokás megoldani. A hangváltókat a végfokozat és a hangszórók közé rakják , nem tudom lehetséges e nálad az aktív hangszórók erősítő részének buherációja.

Bevallom nem tudom mi történik ha a hangváltót a PC hangkártya és a aktív hangfalpár - Mélyomó közé rakod. Eleve a mélynyomó ( ha nem aktív ) szintén igényel egy végerősítőt.

2017. febr. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mélynyomo is aktiv :D de szerencsére (mivel csak virtual dj vel hallgatok zenét) azon belül leveszem a mély hangokat, egy hangerő szabályzót meg bekötök a mélynyomó kábeljébe es igy meg lesz oldva. Azért köszi szépen neked is!
2017. febr. 23. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!