Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Valaki kapott már SMS-t erről...

Valaki kapott már SMS-t erről a számról? 06308080111? Mi a teendő? Aggódok.

Figyelt kérdés

Regisztráltam egy oldalra ahol meg kellett adni a telefonszámomat. Én gyanútlanul megadtam majd fél perc múlva kaptam egy ilyen üzenetet, hogy: "Kedves Ügyfelünk! Az Ön számán MTSMS tiltás van. A tiltás feloldásáért kérjük küldje az IGEN szót a 36308080111es számra majd regisztráljon újra!"

Utána olvastam ennek a számnak és nincsenek jó vélemények róla sőt.Most nagyon félek, hogy pénzt fognak levenni vagy csekket küldenek ki. Nem küldtem vissza az igent, ez azt jelenti, hogy tiltva van a szám és nem fognak többet küldeni vagy zaklatni? Vagy ilyenkor mi a teendő?



2017. febr. 24. 12:55
 1/2 anonim ***** válasza:

szerencséd van, mert alapértelmezett beállításnként le volt tiltva az emelt díjas sms szolgáltatás


a telefonszám a telekomé, velük tudod levetetni a tiltás válaszüzenetben


legközelebb jobban nézd meg az apró betűt, hogy hova regisztrálsz, mert pikkpakk lekapnak pár ezret

2017. febr. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Na hát figyelj. Szerintem a számra SEMMIKÉPP ne küldj semmit. Nagyszüleimmel volt egyszer ilyen. Velük az volt, hogy bedőltek valami netes "Ezt nyersz, meg azt nyersz" cuccnak és gyanútlanul elküldték az SMS-t. Na hát onnantól kezdve havi 10-20 ezer forintokat vont le a "szám". És a legjobb, hogy mindezt AUTOMATIKUSAN.. Szóval nekik az igent csak egyszer kellett elküldeniük, onnantól a szám tette a dolgát. Szolgáltatónál azt mondták, ez addig fog folytatódni míg le nem mondják. Lemondták, utána nem volt semmi gond. Na de gondolj bele ha nem veszik észre.. :D Ne csinálj semmit könyörgöm.

De az is lehet amúgy, hogy csak a T-Mobile (Ha egyáltalán náluk vagy.. :D). Ha van ilyen netes fiókod ott lehet meg tudod nézni van-e bármi tiltás a számodon.

2017. febr. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!