Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Dell Inspiron 5567 vélemények?

Dell Inspiron 5567 vélemények?

Figyelt kérdés

32 GB RAM van benne?

Vélemények róla?

Videóvágásra ez tökéletesen alkalmas lenne igaz?

Mennyire számít a memória sebessége a gyakorlatban?



2017. febr. 24. 15:46
 1/6 A kérdező kommentje:
Dell inspiron 5567 223765
2017. febr. 24. 15:53
 2/6 anonim válasza:
Az inspiron sorozat remek internetezésre, illetve irodai munkára, keményebb programokat illetve játékot nem ajánlanék vele.
2017. febr. 25. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor is ha ilyen bivaj erős? 16 GB RAM i7 proci, mi kell még?
2017. febr. 25. 11:01
 4/6 Joell ***** válasza:
Nem jatekra csinaltak..a ram merete es az i7es proci nem jelent semmit..persze megbirkozik akar komolyabb jatekokkal is ..foleg ha a videokartyaja is olyan...egy ismerosomnek inspiron ja van es csak 8giga ram i5.nem egy videolyatekra termett gep de jo es stabil.ezeket inkabb arra terveztek hogy stabil legyen az irodai muveletek soran.
2017. febr. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem csak i5-ösöm van


Én többet vártam a Dell től elsősorban szolgáltatások területén.


Határozott okok miatt Linuxal vettem meg a gépet majd átváltottam a céges Windows licencre (minthogy céges a gép)


Most az összes kis lósz@@@ros drivert úgy kell összekanalazgatni a honlapról a frissítések közül kimazsolázva.


Automatikus rendszervizsgálat egyszerűen nem fut le ezen a gépen.


Egy ilyen márkánál minimum lenne egy driver pack majd automatikus frissítés.Felvetettem problémát a boltban és hlyének néztek hogy most mi van? (ja persze ők abból élnek hogy a vásárlók mennek hozzájuk installáltatni)


Szóval lehet hogy a többi márka is ilyen de a Dell ebből a szempontból egy nagy rakás sz@@@r.

2017. febr. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

4k videókat lehet vágni vele?

Vagy nagy felvontású (20 mpx) time laps-et összeállítani?

2017. márc. 1. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!