Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen órát...

Egjac kérdése:

Szerintetek milyen órát vegyek? Fossil, Casio, Lorusz

Figyelt kérdés
[link] [link] [link]
2017. márc. 1. 08:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Írd körül kicsit bővebben : mi az elvárásod ?

Vízálló és karcálló legyen, milyen funkciók legyenek benne ,

olyan kidolgozású , hogy akár ékszernek is alkalmas , falióra legyen , digitális, vagy "hagyományos"...

2017. márc. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha tutira garantált helyen szerzed be, ahol nem gagyi hamisított szrt adnak el , akkor --szerintem, az én ízlésem szerint -- magasan a Casio a nyertes. Gondolom, a "tudása" elegendő --ha már kiválasztottad, csak utánanéztél.

Külsőre pedig szépen kidolgozott, a mai kor ízlésének megfelelő , visszafogottabb elegancia, kevésbé "darabos". Nem ismerem ugyan az ízlésed, a külsőd és azon a tulajdonságaidat, ami mellé azért igazítani kell a külső megjelenésedet (öltözék és kiegészítők)

Oda sem kell rejtegetned, ahol inges-nyakkendős megjelenés szükséges, ott is, ahová elég egy kínai póló rövidgatyával.

Végülis dönteni neked kell, de ha gondolod, várj még itt néhány véleményt: órát nem vesz az átlagember havonta.

Megbízható minőség legyen és olyan, amit te is "szeretni tudsz". Egy karóra azért eléggé "személyes" cucc

(második helyre nekem a Lorus jött be, a Fossilt meg nem venném meg semmiképpen: nagyon nem tetszik)

2017. márc. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tedd be ide is a három linket , mert csak akkor tudhatnak mások is "választani", véleményt alkotni ! Üdv.
2017. márc. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak ebből a háromból lehet választani, én is a Casiot választanám. Tapasztalatom szerint megbízható márka.

A Fossilról nincs leírás, bár kinézetre búvár-óra, de lehet, hogy csak a dizájn. Másrészt a gombok könnyen beakadnak bármibe.

Lorus: nekem túl sok benne a kék.

3-as:

Na igen. A kulcsszavakból kisség körülményes a megnyitás. Könnyítésül:

[link]

[link]

[link]

2017. márc. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szigorúan magánvéleményem:


A Fossil gombjai katasztrofálisak, szinte szükségszerű, hogy előbb-utóbb sérüljenek, és sérülhet az amúgy se világbajnok 5 báros vízállóság. Ebből a szempontból a Casionak védettek leginkább a gombjai.


A Lorus láthatóan profibb cucc, mint a Fossil. Egyébként a Lorus nem gagyimárka, de talán kevéssé ismert.

[link]

A mutatós stoppert viszont kb. 100%, hogy a kezdeti játékon kívül semmire sem fogod használni, biztos vagy benne, hogy a stopperért érdemes kiadni a többletköltséget? Eddig ez a nyerő, jóval olcsóbban egyértelműen többet ad, mint a Fossil csoda. Kérdező, kezd már bizsergni a divatmárkák hatalmas átverése?


A Casio meg klasszikusan megbízható márka, az óra felszereltsége hasonló, mint a Lorus, tehát itt már gusztus dolga.

Ajánlom ezt az oldalt, jóval több adatot közöl az órákról, mint a te linkeden:

[link]


Ajánlom, ha találsz valami szimpatikus krupmlit, akkor keress rá a gugli képkeresővel és nézegess valós képeket, a gyári reklámfotók sokszor átvernek. Keresd meg a fizikai méreteket, a súlyt is az adatok között. Ezek között van viszonylag nagy és nehéz óra is, bár már egy jó ideje divat a nagy méretű óra. És mindenképpen szánj időt, hogy felmérd a felhozatalt, nézd, milyen vagány kis óra ez is:

[link]

2017. márc. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

A fossil mindössze egy divatszemét nem óra!

A casio illetve lorus mindenben üti!A ketto kozul mar izles dolga a valasztas!

2017. márc. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Casio óra precíz, tartós, pontos szerkezet, persze a 2-5 éves szakszervízi átvizsgálást megejteni hasznos dolog, nekem csak Casio órám volt, van és lesz, a Casio egy a minőséggel. Seiko, Citizen, Casio, Orient óránál csak a köves Svájci órák jobbak mondjuk Rolex és Tag Heuer, de azok millión alul nem nagyon kaphatók több milliós luxus órák.
2019. jan. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!