Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Tizenévesek, van otthon saját...

Tizenévesek, van otthon saját gépetek/laptopotok?

Figyelt kérdés
Úgy értem amit csak ti használtok. Vagy csak egy családi van amit a szülők és az mindenki használ?

2017. márc. 2. 22:22
 1/10 A kérdező kommentje:
*amit
2017. márc. 2. 22:23
 2/10 anonim ***** válasza:
Én már jóval húszas évek felett vagyok, de mikor gyerek voltam nekem volt sajátom.
2017. márc. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bár már kicsúsztam a tizenévesek köréből, nekem 16 éves koromban lett először teljesen privát gépem.
2017. márc. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
14 éves koromban kaptam saját laptopot azt hiszem 2 évre rá elromlott. Közbe kaptam egy tablettet úgyhogy mondtam a szüleimnek hogy felesleges új laptoppot venniük amikor akartak venni mert általában vagy a tablettemet vagy a telómat használtam.
2017. márc. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 |Orfeusz| ***** válasza:

Egy asztali gép testvérekkel közösen régóta van, saját laptop csak amióta szükségem van rá (egyetem).

Szerintem ha van rá keret, érdemes minden gyereknek saját eszközt adni (akár olcsó tabletet, ha az kielégíti a szükségleteket); sok konfliktus megspórolható vele.

A szülőnek meg ha van esze, nem osztja meg a saját számítógépét a gyerkőcökkel (hogy összegányolják az esetleg fontos cuccait rajta) :)

2017. márc. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 gnoomage ***** válasza:
12 éves korom körül kaphattam meg az első gépemet vagy 5 éve.
2017. márc. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bátyámmal közösen kaptunk egy gépet, 13 éve. 11-13 évesek voltunk. Már akkor is fontos volt, de manapság már egyenesen bűn kihagyni a gyerekeket a virtuális létből, mert informatikai ismeretek nélkül nem igazán lehet boldogulni.
2017. márc. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
12 evesen kaptam a sajatom
2017. márc. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én kb. 8-9 éves koromban kap(ha)tam az lső asztali PC-t, amihez nem volt hozzá internetkapcsolat! De később kaptam még egy PC-t, mikor szerintem tönkremehetett az előző, és később lett hozzá internet elérhetőség! Most 15 vagyok és van egy notebookom (kb. 2 éve van meg)!
2017. márc. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
12 évesen kaptam egy Apple MacBookot. 14 évesen pedig egy iPadet és iPhonet.
2020. máj. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!