Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A gépem játék közben (lol,...

Tekashi kérdése:

A gépem játék közben (lol, csgo) lefagy, és nem tudom mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
lol közben kifagyok pár perc múlva, néha 5 néha 10, és egyszerűen csak lefagy a gép, de 2x volt hogy kékhalált is kaptam. Csgo közben egyszerűen annyit ír ki a gép, hogy zárjam be a programot amikor bedob egy meccsbe, de nem indul újra a gép meg semmi. A gépen viszonylag frissen van telepítve a win7, február közepén lett újrarakva teljes egészében a gép, eredeti windowssal. November közepe fele vettem ezt a gépet, eddig ugyanezzel a géppel játszottam, és semmi baja nem volt egyik játéknak sem. Minden driver frissítve van,2-3 naponta nézni szoktam, hogy van-e új. Adatok: Processzor : AMD A10-5800K APU with Radeon HD Graphics 3,80ghz RAM : 4GB ddr3 Videokártya : AMD Radeon HD 7660D 400 W táp 32 bites operációs rendszer Everest programmal annyit észrevettem, hogy a RAM-nál azt írja az "Összes" címszó mellett, hogy "TRIAL VERSION", nem tudom ez jelent-e valamit? Köszi, ha válaszolsz

2017. márc. 4. 09:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Túlmelegedés esetleg?

Videókártya és/vagy processzor

2017. márc. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!