Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Létezik (s ha igen, hol...

Létezik (s ha igen, hol kapható) olyan hűtő készülék, amivel egy kábelen keresztül tudok egy kisebb felületet (pár cm2) lehűteni, akár -10, -20 fok környékére?

Figyelt kérdés

2017. márc. 5. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Elvileg peltier elemmel lehetséges, de ez így túl kevés info.
2017. márc. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"Elvileg peltier elemmel lehetséges,"

Ezt a kérdező is tudja.

Csak azt nem, hogy mi nem vagyunk gondolatolvasók.

2017. márc. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha a kérdező ezt tudja, akkor bepötyögi a gugliba azt a pár betűt, és már ontja is a boltokat.

Nem utolsó sorban a működését is leírja.


Most már biztos tudja, így nem áll közte és az áhított termék között semmiféle akadály.

2017. márc. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Jólvanna.... munka után, amint eszembe jut, lerajzolom paint-ben, hogy mit is akarok.


Olyasmire gondoltam, hogy van a nagyteljesítményű (nagy hűtési teljesítményű, vagy-hogyis-mondjam) hűtőgép, amiből kijön a kábel. Ennek a kábelnek a kijövő végét rácsavarom, vagy valahogy ráerősítem arra a kis hengeres fém testre, ami van - pl.: [link] -, elindítom a hűtőt, s ideális esetben 10-15 perc alatt lehűti akár -10 fok alá is.


Ez lenne az ideálom. Azt, hogy ebből a gyakorlatban már mi az, ami megvalósítható, nem tudom, ezért kérdeztem.

2017. márc. 6. 07:43
 5/8 anonim ***** válasza:
2017. márc. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2017. márc. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Úúúú, DE F@$ZA!!! :D

Atomkirály!!!


Sajnos soha a büdös életben nem lesz ennyi spórolt pénzem rá. 😢

2017. márc. 6. 17:05
 8/8 A kérdező kommentje:
Tuti valami hiperzseni szabadalomra épül.
2017. márc. 6. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!